Grup Hepsi Fan Kulub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DİKKAT-DİKKAT!

Derya DİKKAT-DİKKAT!

Mesaj tarafından [Y]asemi[N] Ptsi Eyl. 17, 2007 7:39 pm

arkiler bi sitede kızın açtığı duyluruyu okudum ve sizinle paylaşmak istedim bakın !!!!

Artık qercekLerı fark edın!Baska ınsanLarn pesınden surukLenerek bıse oLmz! Kendınız oLun artk!Ben kendım oLdm :] OnLar sızı sewıyor mu?!HAYIR!Yuzunuze ewet sewıyorum deseLer de?!Gecen gun kızLar setteLermıs guLcın: uf..Yne mı fanLar cemre: aynen abı yaa..taam reitinq fLn ama sıktıLar onLar yuzunden dızı cekımLermz aksıyor.Yasemin:Aman zaten yuzLerıne ıkı quLerrz..Bızı onLar buraLar qetırdıLr..NpaLm katLancaaz..Eren:HakLsn Yasmn Bn o cete warya dıLek fLn..Onn dsında hıcbı fanı sewmıyorm.!DemısLer[BENDE BUNUN WİDEOSU WARDI]Sız boyLe yaparak onLara $ kazandırıosnz onLar paraLarı yıyoLar sz sefaLet ıcınde surunuyorsnz=)Artı hepımızın sorumLuLukLarı war..DersLermz..Tamam hepsıyı yıne sewın ama asırı manyakLk ıyı deqıLdr =) Umarım bu yazım bekLenıLen yerLere uLasr..Hepsıyı bu kadar çok sewmeyin çnki onlar sizi 1 qıdım bile sewmio..Tamam mı artı onlar paralarına bakarlar siz varmışsınız yokmuşsunuz umurlarında olmaz sizlere son sözüm BIRAKIN BU HEPSİYİ DİGER ÜNLÜLERİ KENDİNİZ OLUN VE BEN 12 YAŞINDA KÜÇÜK BİR KIZIM 16 YAŞINDA FLNDA DEĞİLİM BU YAZILARI KESİNLİKLE KENDİ İSTEGİMLE YAZIYORUM ZTN MSNMDENDE BTÜN HEPSCLERİ SİLDİM ARASTIRIP BULABİLİRSİNİZ......
SAYQILARIMLA:
DİPNOT:Onlar sizi sewmiolar bunu unutmaın sz ne yprsnz ypn sewmioLarrr..Tsk ederim..Kesinlikle kötü yorum yapabilirrsiniz..Site artk szn oLsn ben çekiliorum siteden herkese sewqilerrrrr

GERÇEK Mİ BİLMEM KANITI BULAMADIM...
[Y]asemi[N]
[Y]asemi[N]
Yaseminci_Admin
Yaseminci_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 190
Yaş? : 13
Hangi Hepsi Kızı? : Yasemin
Takım? : ÖLÜMÜNE FB

https://gruphepsifanlari.1forum.biz

Derya Geri: DİKKAT-DİKKAT!

Mesaj tarafından [Y]asemi[N] Salı Eyl. 18, 2007 12:53 pm

BURASI *KİLİT* YORUMLAR YORUM BAŞLIĞINA...
[Y]asemi[N]
[Y]asemi[N]
Yaseminci_Admin
Yaseminci_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 190
Yaş? : 13
Hangi Hepsi Kızı? : Yasemin
Takım? : ÖLÜMÜNE FB

https://gruphepsifanlari.1forum.biz